Температура в Храмі 19°C

На сьогодні у нас відбулося:
хрещень та
вінчань.

МИ В

ЧДТРК

Погода в Чернівцях

Церковні Таїнства, треби та послуги

У випадку необхідності церковних поcлуг: Хрещення, Вінчання, панахида, похорон, освячення дому, автомобіля та інше, зверніться будь ласка заздалегідь до священника. Контактна інформація.

Настоятель Храму

Угрин Василь Миколайович

Я, Угрин Василь Миколайович, народився 4 січня 1981 року в родині робітників у селі Підвисоке, Снятинського району, Івано-Франківської області. Батьки: батько – Угрин Микола Іванович 1947 року народження, мати – Угрин Марія Василівна 1952 року народження.

В 1987 році пішов в перший клас, та закінчив школу в 1998 році.

В 1998 році вступив на навчання до Івано-Франківської Духовної Семінарії, яку закінчив у 2002 році.

В 2005 році вступив у Чернівецький Національний Університет на Філософсько-Теологічний факультет який закінчив у 2010році.

У 2002 році одружився на дівчині, православній, Дімбровській Галині Іванівні 1984 року народження.

Маю двох синів: Івана 2003 року народження і Миколу 2005 року народження.

В 2002 році рукоположений в сан диякона Єпископом Коломийським і Косівським Іоаном (Бойчуком).

В 2003 році рукоположений в сан священика Єпископом Вінницьким і Брацлавським Геронтієм і служив на парафії Вінницької єпархії.

В березні 2005 року переведений у кіцманську Єпархію, і призначений кліриком Собору Різдва Христового.

В жовтні 2008 року зблагословіння Архиєпископа Чернівецького і Буковинського Варлаама

організував громаду храму Успіння Пресвятої Богородиці на пр.Незалежності,141 в м.Чернівці.

В лютому 2010 року з благословіння Єпископа Чернівецького і Кіцманського Марка освячено новозведений храм.

5 січяня 2010 Єпископом Кіцманським Марком призначений благочинним м.Чернівці.

Остання нагорода: 9 березня 2010р до дня Святої Пасхи Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом нагороджений хрестом з прикрасами.